school and education

Regulamin IX Turnieju Matematycznego 2018

Technikum

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

ul. Bursztynowa 3, 83-304 Przodkowo

tel.: 58 685 13 50 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel/fax: 58 681 96 95 http://zspprzodkowo.pl


IX Turniej Matematyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych i klas I szkół ponadgimnazjalnych

Regulamin:

 1. Konkurs trwa od stycznia 2018 do marca 2018 ( 3 miesiące).
 2. Na początku każdego miesiąca ( do 10 –tego dnia) na stronie ZSP Przodkowo http://zspprzodkowo.pl opublikowane zostaną zadania ( trzy zestawy zadań- na każdy miesiąc jeden) .
 3. Do konkursu przystępują drużyny 3 osobowe, po jednej z każdej szkoły. Zgłoszenie następuje po wysłaniu odpowiedzi na I-szy zestaw zadań na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podaniu : imion i nazwisk członków drużyny, klasy, nazwy i adresu szkoły oraz nauczyciela opiekuna grupy. W temacie każdego maila należy wpisać: IX Turniej Matematyczny.
 4. Do 20-go danego miesiąca należy odesłać odpowiedzi. Ostatni zestaw rozwiązań należy nadesłać do 15 marca.
 5. Na koniec każdego miesiąca ukaże się ranking zgłoszonych szkół. Punkty otrzymane z tego rankingu zostaną doliczone do punktów uzyskanych podczas finału.
 6. Osiem najlepszych szkół, z czego co najmniej cztery gimnazjalne wezmą udział w finale. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy i upominki. Drużyny niezakwalifikowane zapraszamy na finał w celu wręczenia dyplomów i kibicowania finalistom.
 7. Finał turnieju odbędzie się podczas „Dni otwartych” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie. Podczas finału drużyny zmierzą się w różnych konkurencjach między innymi: kalambury matematyczne, układanie tangramów, zadania i zagadki matematyczne.
 8. Drużyny finałowe zabierają ze sobą kibiców, którzy przywożą ze sobą w gadżety potrzebne do dopingu swoich kolegów i koleżanek.
 9. Opiekunowie drużyn będą zaangażowani do pracy jury.
 10. Na zwycięzców czekają nagrody niespodzianki.
 11. Turniej objęty patronatem CIE w Kartuzach.
Serdecznie zapraszamy uczniów . Czekamy na Wasze zgłoszenia i wspólną zabawę matematyczną.
Jolanta Recław

Witaj w wersji mobilnej strony ZSP Przodkowo!