school and education
Specjaliści firmy KAINOS na zajęciach z naszą młodzieżą
Poniedziałek, 02 Grudzień 2019
Odsłon : 2361

2 grudnia 2019 r. uczniowie klasy II Technik Informatyk razem ze specjalistami firmy KAINOS szukali najlepszego rozwiązania zarówno dla firmy jak i indywidualnego klienta. Zajęcia rozpoczęła Pani Dorota z Działu IT, która przybliżyła uczniom zasady funkcjonowania firmy, możliwości zatrudnienia, odbywania praktyki zawodowej oraz stażu wakacyjnego.

Pani Dorota poprowadziła uczniów do działu, w którym pracują z ogromnym skupieniem programiści firmy, następnie pokazała miejsca w których pracownicy mają czas dla siebie, w których mogą odpocząć po wykonaniu zadania. Natomiast Pan Piotr z Działu Programowania pokazał jak ważna jest praca całego zespołu, każdy uczestnik otrzymał odpowiednie zadanie do wykonania, Pan Piotr przedstawił uczniom jak podejść do projektu oraz jak znaleźć właściwe rozwiązanie. Zadania bardzo zaangażowały młodzież do samego końca szukali wspólnego rozwiązania.

Czas w firmie KAINOS był dla wszystkich uczestników bardzo cennym doświadczeniem, firma przygotowała się do podjęcia nas u siebie w sposób bardzo profesjonalny. Dziękujemy Pani Milenie, Pani Dorocie oraz Panu Piotrowi za poświęcony czas i zaangażowanie.

Kainos2019

Zobacz galerię

Witaj w wersji mobilnej strony ZSP Przodkowo!