II Powiatowy Konkurs Gier Planszowych i Quizów w języku angielskim
Środa, 13 Marzec 2019
Odsłon : 611

W dniu 13 marca 2019 w ZSP Przodkowo odbył się II Powiatowy Konkurs Gier Planszowych i Quizów w języku angielskim.
W turnieju wzięło udział dwanaście 3-osobowych zespołów reprezentujących szkoły gimnazjalne, podstawowe i ponadgimnazjalne.
Uczniowie grali w gry planszowe i rozwiązywali quizy w języku angielskim. W finale drużyn ponadgimnazjalnych zwyciężył zespół gospodarzy (ZSP) Przodkowo przez drugą drużyną z ZSP Przodkowo. Trzecie miejsce zajęły uczennice Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach.
W kategorii zespołów ze szkół gimnazjalnych i podstawowych zwyciężył zespół z SP5 z Kartuz przed gimnazjum w Chmielnie i SP z Sulęczyna.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i rywalizację w przyjaznej atmosferze.