school and education
Szkolny Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet
Piątek, 08 Marzec 2019
Odsłon : 99

8 marca 2019 roku na hali widowiskowo sportowej w Przodkowie odbył się turniej w siatkówkę z okazji dnia kobiet.
Zespoły z klas były mieszane. Dodatkowo gimnazjum wystawiło swoją drużynę. Łącznie grało 11 drużyn.
Zwycięzcą turnieju została klasa II BSI, 2 miejsce zajęła klasa IV TI, oraz 3 miejsce klasa III TCI.

Każda klasa dostała dyplom za udział w turnieju. Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone medalami, dyplomami i batonikami.

Dodatkowo zostały przydzielone statuetki: najlepiej atakująca-Kamila Cywińska III TCI najlepiej odbierająca-Sylwia Płotka III TCI najlepiej zagrywająca- Martyna Potrykus II BSI oraz najlepsza zawodniczka całego turnieju Klaudia Ziemann II BSI, najlepiej atakujący-Dawid Czapp GIMNAZJUM najlepiej odbierający-Sebastian Wenta IV TI, najlepiej zagrywający-Filip Krauza II BSI oraz najlepszy zawodnik całego turnieju-Miłosz Ziemann II BSI.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych !