school and education
Zbiórka słodyczy dla Gdańskiego Hospicjum Dziecięcego
Od Poniedziałek, 26 Listopad 2018
Do Środa, 28 Listopad 2018
Odsłon : 1308

Klasa 3 TRŻ wraz z wychowawcą organizuje zbiórkę drobnych słodyczy lub pieniędzy na zakup słodyczy dla Gdańskiego Hospicjum Dziecięcego.
Zbiórka trwa od poniedziałku do środy (26-28 listopad).
Podarunki będą zbierane w klasach.

Bardzo prosimy o dołączenie do naszej zbiórki!

Post factum ....

Uczniowie klasy III Technik Żywienia i Technik Rolnik, zorganizowali zbiórkę słodyczy, które rozda św. Mikołaj w dniu 6 grudnia 2018 r. w Gdańskiej Galerii Handlowej, tym którzy zakupią bombkę świąteczną wykonaną przez Gdańskich Artystów i Sportowców na rzecz Gdańskiego Hospicjum Dziecięcego.
Wyszliśmy z inicjatywą, aby włączyć się w pomoc najbardziej potrzebującym. Zbiórka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, zebraliśmy mnóstwo słodyczy, do a naszej akcji włączyli się Samorząd Uczniowski, Nauczyciele oraz Pracownicy szkoły. Jesteśmy dumni, że nasz pomysł zyskał takie uznanie, cieszymy się, że będziemy mogli chociaż trochę pomóc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.
Dary zostały odebrane przez Panią Dorotę Kaszubowską z GHD w dniu 4 grudnia 2018 r. Otrzymaliśmy bardzo wiele ciepłych słów od Dyrekcji Gdańskiego Hospicjum Dziecięcego, podziękowań i wyrazów uznania.
Dziękujemy Wszystkim, którzy nam zaufali i pomogli w tak zacnym celu. Dziękuje Zespół klasy IIITR/Ż wraz z Wychowawcą Panią Ewelina Szczepkowską.

Zbiórka słodyczy dla Gdańskiego Hospicjum Dziecięcego

Witaj w wersji mobilnej strony ZSP Przodkowo!