school and education
W Centrum Rozwoju Talentów Gdańsk
Poniedziałek, 29 Październik 2018
Odsłon : 1665

29 października 2018r. odbyło się spotkanie uczniów klasy I Technik Architektury Krajobrazu oraz Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej z mówcą motywacyjnym, coachem, Piotrem Buckim w Centrum Rozwoju Talentów Gdańsk

Klasa I pod opieką Pani Moniki Harrnigton oraz Pani Eweliny Szczepkowskiej, wzięła udział w ciekawym spotkaniu z Panem Piotrem Buckim, Piotr Bucki – od 17 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Autor książki „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i anglojęzycznej „Life’s a pitch and thenyoudie”. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (WolvesSummit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016).

Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumaczył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Występował m.in. na WolvesSummit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.

W Centrum Rozwoju Talentów Gdańsk

Zobacz galerię

Witaj w wersji mobilnej strony ZSP Przodkowo!