school and education
Odznaczenia Państwowe dla naszych nauczycieli!
Piątek, 12 Październik 2018
Odsłon : 1085

W dniu 12 października 2018 r. w siedzibie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń, medali i nagród dla wyróżniających się pracowników oświaty województwa pomorskiego.

Odznaczenia w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczał Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich w towarzystwie Pomorskiego Kuratora Oświaty - p. Moniki Kończyk.

Decyzją Prezydenta RP wśród wyróżnionych znaleźli się także pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie:

  1. Pani Lucyna Grablowska (nauczyciel przedmiotów gastronomicznych, Kierownik Szkolenia Praktycznego) - otrzymała Brązowy Krzyż Zasługi za wzorową postawę pracowniczą, wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego, wnioskowanie i realizację projektów Erasmus+, organizację kształcenia ustawicznego w postaci KKZ dla dorosłych, wykonywanie obowiązków egzaminatora w zawodach gastronomicznych, współpracę z pracodawcami.
  2. Pani Ewa Stefanowska (samodzielny referent) - otrzymała Medal Złoty za Długoletnią Służbę za wzorową organizację pracy sekretariatu szkoły, życzliwość w kontaktach z interesariuszami, wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych.
  3. Pani Renata Leszczyńska (nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych i matematyki) - otrzymała Medal Brązowy za Długoletnia Służbę za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, przygotowanie uczniów do konkursów zawodowych, organizację akcji służących ochronie środowiska, organizowanie innowacji pedagogicznych, wykonywanie obowiązków egzaminatora z matematyki i przedmiotów zawodowych informatycznych.

Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów!

Odznaczenia Państwowe dla naszych nauczycieli!

Zobacz galerię

Witaj w wersji mobilnej strony ZSP Przodkowo!